Heritage-B

Marka Heritage-B powstała w sercach pasjonatów i profesjonalnych detailerów z myślą o podarowaniu nowego wymiaru wyszukanych doświadczeń z użytkowania luksusowych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji pojazdów. Marka podparta wiedzą i doświadczeniem ma na celu oferowanie dostępu do profesjonalnych produktów oraz integrowanie społeczności miłośników motoryzacji.

Nieistotne czy posiadasz hypercar, luksusową limuzynę, oldtimera czy też samochód użytkowy – Heritage-B jest stworzone dla ludzi kochających motoryzację.

Oferta Heritage-B jest specyficznie skomponowana jak wyszukany garnitur szyty na miarę – dopasowana i najlepiej skrojona dla bogatych doznań z użytkowania. Projektowana i dobierana przez polskich profesjonalistów, a wytwarzana w nowoczesnych placówkach w Polsce i Europie.

Zrzeszając pasjonatów motoryzacji staramy się promować unikalność czynników tworzących niepowtarzalną społeczność. Społeczność, dzięki której możemy doświadczać elegancji ponadprzeciętnych rozwiązań technicznych i utrzymanych egzemplarzy przedstawicieli motoryzacji jakimi są różnego rodzaju pojazdy. Zwiększając tym samym więź nie tylko między kierowcą i maszyną, a także między samymi kierowcami i ich doświadczeniami, stylem życia i kultury.

Często wspaniałymi doświadczeniami i tradycjami sięgającymi początków motoryzacji oraz elegancji, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

Ekskluzywne produkty Heritage-B znajdują zastosowanie w każdych warunkach – profesjonalnych oraz amatorskich. Prócz niesamowitych doświadczeń, w pierwszej kolejności spełniają wymagania dotyczące bezpiecznego stosowania produktów także w warunkach amatorskich – bez narażania zdrowia i stanu pojazdu, który w wielu przypadkach może być też bardzo unikatowy na skalę światową.

Wyciągnij rękę i chwyć to, co najlepsze. Elegancja czeka by ją ubrać.

Doświadcz Heritage-B.